Rocková hviezda v akcii. Tkachuk vystrihol tri góly

Tri góly za 49 sekúnd kamzíci nerozchodili

Modrá sila. Columbus je postrachom favoritov

Zase hetrik! SuperOvie rúca ďalšie rekordy

Neskutočné VIDEO: Boston dal v jedinom oslabení 3 góly! | Nový Čas

VIDEO Halák podržal Vancouver: Canucks prehrávali o tri góly! Od druhej  tretiny však neinkasoval | Športky.sk
VIDEO Halák podržal Vancouver: Canucks prehrávali o tri góly! Od druhej tretiny však neinkasoval | Športky.sk

Za dve minúty tri góly. Zvolen zdolal Trenčín - SME | MY Zvolen

Nechali na ľade srdce! Slováci vypadli s Kanadou až po predĺžení

Výhodou sa stali paradoxne vylúčenia - SME | MY Orava

Rytieri“ vezú z Bratislavy dve víťazstvá, v sérii vedú 3:1 | HKM Zvolen

Červená a tri inkasované góly. Ružomberok vyplienil Trnavu - Fortuna liga -  Futbal - Športweb
Červená a tri inkasované góly. Ružomberok vyplienil Trnavu - Fortuna liga - Futbal - Športweb

Slovensko opäť bez bodu: Zlepšená hra, no tri góly v bránke Jána Laca |  Športky.sk
Slovensko opäť bez bodu: Zlepšená hra, no tri góly v bránke Jána Laca | Športky.sk

31 tímov za 31 dní: Boston Bruins

Slovensko zdolalo Kazachstan. Za päť minút strelilo tri góly, blysol sa aj  Slafkovský | TA3
Slovensko zdolalo Kazachstan. Za päť minút strelilo tri góly, blysol sa aj Slafkovský | TA3

VIDEO - NHL: Tomáš Tatar strelil dva góly, Jaroslav Halák opäť vyhral |  SPORTNET
VIDEO - NHL: Tomáš Tatar strelil dva góly, Jaroslav Halák opäť vyhral | SPORTNET

ONLINE z Tipos extraligy: HKM Zvolen - HK Dukla Michalovce

Avalanche oslavujú postup, Penguins majú mečbal

Young Boys LC - Young Boys po 10 víťazstvách v rade spoznali v lige  premožiteľa. Hornets – Young Boys 3:1 (1:0) góly: Peter Rutkaj 2, Radoslav  Malček – Tomáš Lalík Zostava Young
Young Boys LC - Young Boys po 10 víťazstvách v rade spoznali v lige premožiteľa. Hornets – Young Boys 3:1 (1:0) góly: Peter Rutkaj 2, Radoslav Malček – Tomáš Lalík Zostava Young

Bíli andeli nestačili na Wild Boys, v Bratislave prehrali o tri góly |  TRNAVSKÝ HLAS
Bíli andeli nestačili na Wild Boys, v Bratislave prehrali o tri góly | TRNAVSKÝ HLAS