Home

videnie svadobné Philadelphie slalom levi 2019 druhe kolo zlo strecha paralýza

Petra Vlhová vedie, NEDEĽA ONLINE 2. kolo LEVI dnes slalom LIVE

Úvodní slalom Světového poháru lyžařů vyhrál Hirscher, Krýzlovi těsně  uniklo druhé kolo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Úvodní slalom Světového poháru lyžařů vyhrál Hirscher, Krýzlovi těsně uniklo druhé kolo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Petra Vlhová dnes - slalom Levi - reakcia na 1. kolo | Šport.sk

Skvelá Vlhová bola opäť najrýchlejšia v 1. kole slalomu v Levi, pred  Shiffrinovou viedla o 18 stotín - 24hod.sk
Skvelá Vlhová bola opäť najrýchlejšia v 1. kole slalomu v Levi, pred Shiffrinovou viedla o 18 stotín - 24hod.sk

Druhý slalom v Levi: Vlhová v 1. kole slalomu na treťom mieste - 24hod.sk

Petra Vlhova | 1st place | Levi | Slalom #2 | FIS Alpine - YouTube

SP Levi - slalom - 1. kolo: Petra Vlhová je v nedeľu v hre o víťazstvo

Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské  športové centrum
Petra Vlhová nedokončila 2. jazdu slalomu v Levi | Dukla - Vojenské športové centrum

Petra VLHOVÁ - Slalom 1 (Run 2) - Levi FIN - 2021 - 1st Place - YouTube

Petra VLHOVÁ - Slalom 2 (Run 1) - Levi FIN - 2022 - 3rd Place - YouTube

Petra Vlhová obhajuje v Levi slalomové double. Vo Fínsku sa jej darí |  SPORTNET

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo, slalom v Levi 2021 (sobota) | SPORTNET

Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila  v Killingtone mimo pódia - Webnoviny.sk
Vlhová bola v prvom kole rýchlejšia ako Shiffrinová, ale nakoniec skončila v Killingtone mimo pódia - Webnoviny.sk

Dubovská zahájila SP třináctým místem, slalom v Levi ovládla Shiffrinová -  iDNES.cz
Dubovská zahájila SP třináctým místem, slalom v Levi ovládla Shiffrinová - iDNES.cz

Dubovská uspěla v Levi, útočila na první desítku. Souboj hvězd pro Vlhovou  | iSport.cz
Dubovská uspěla v Levi, útočila na první desítku. Souboj hvězd pro Vlhovou | iSport.cz

ONLINE: Slalom - 2. kolo (Levi 2019, Vlhová, LIVE) | SPORTNET

Shiffrinová vyhrála v Levi podruhé. Dubovská udržela osmnáctou příčku z  prvního kola – ČT sport – Česká televize
Shiffrinová vyhrála v Levi podruhé. Dubovská udržela osmnáctou příčku z prvního kola – ČT sport – Česká televize

Škoda chýb v 2. kole. Vlhová tesne za pódiom, Shiffrinová zlyhala - Zimné  športy - Šport - Pravda
Škoda chýb v 2. kole. Vlhová tesne za pódiom, Shiffrinová zlyhala - Zimné športy - Šport - Pravda

ONLINE: Slalom - 1. kolo (Levi 2019, Vlhová, LIVE) | SPORTNET