Rooney se zastal fotbalistů a rýpl si do ministra: ‚Neodvrací pozornost od  toho, jak vláda nezvládá situaci?' | Fotbal | Lidovky.cz
Rooney se zastal fotbalistů a rýpl si do ministra: ‚Neodvrací pozornost od toho, jak vláda nezvládá situaci?' | Fotbal | Lidovky.cz

Rooney strelil štyri góly, Man Utd zdolal Hull 4:0 | SPORTNET

Wayne Rooney – Wikipedie

Rooney je v Man United nechcený, Mourinho ho ponúkol Neapolu

VIDEO Česi v príprave na Slovensko zdolali Poľsko, Rooney sa rozlúčil  víťazne | Športky.sk
VIDEO Česi v príprave na Slovensko zdolali Poľsko, Rooney sa rozlúčil víťazne | Športky.sk

Wayne Rooney | TA3

Rooney zařídil dvěma góly vítězství United | iSport.cz

Rooney: Góly ma tešia, dôležité sú úspechy klubu | Športky.sk

Football notes: CU Buffs players show support for Mike Sanford – BuffZone

ManU zvíťazil nad Arsenalom 3:1, Rooney strelil 100. ligový gól -  Zahraničné ligy - Futbal - Športweb
ManU zvíťazil nad Arsenalom 3:1, Rooney strelil 100. ligový gól - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

Anglický futbalista má v MLS stále chuť na góly: Rooney vyškolil obrancov i  brankára | Nový Čas
Anglický futbalista má v MLS stále chuť na góly: Rooney vyškolil obrancov i brankára | Nový Čas

Rooney protrhl smůlu, Liverpool vyhrál gólem z ofsajdu - Aktuálně.cz

United prišiel o výhru nad Newcastlom v poslednej minúte, Rooney strelil  dva góly a asistoval
United prišiel o výhru nad Newcastlom v poslednej minúte, Rooney strelil dva góly a asistoval

Rooney hetrikom dokonal postup United, v LM premiérovo aj FC Astana

Wayne Rooney sa rozlúči s reprezentačným dresom. Vždy to bola pre mňa česť,  hovorí | TVNOVINY.sk
Wayne Rooney sa rozlúči s reprezentačným dresom. Vždy to bola pre mňa česť, hovorí | TVNOVINY.sk

Premier League - Rooney čtyřmi góly sestřelil Hull | FotbalPortal.cz

Rooney je na ceste za rekordom Ronalda: Zacítil príležitosť! | Nový Čas

Rooney odmieta kritiku: Viem sám, keď hrám zle a viem, že góly prídu

Strelec Rooney i kouč Capello: Bol to skvelý zápas - Reprezentácia - Futbal  - Športweb
Strelec Rooney i kouč Capello: Bol to skvelý zápas - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Wayne Rooney: Názor na znižovanie platov PL o 30 % | SPORTNET

Rooney sa po prvý raz vrátil na Old Trafford, Mourinho: Je tu doma

Galéria k článku: VIDEO Ani Rooneyho dva góly United v dráme nestačili:  Aston Villa ukončila päťmesačné čakanie - fotografia 3/5 | Sportky
Galéria k článku: VIDEO Ani Rooneyho dva góly United v dráme nestačili: Aston Villa ukončila päťmesačné čakanie - fotografia 3/5 | Sportky