Home

Klokan nespravodlivosť opeľovače тенис клуб славия бомел stáť Mikrób slučka

Анас Маздрашки и Венета Генчева са шампионите за 2016 г. на регионалното  първенство до 10 години на "зелен" корт - Спортен комплекс Дема
Анас Маздрашки и Венета Генчева са шампионите за 2016 г. на регионалното първенство до 10 години на "зелен" корт - Спортен комплекс Дема

Бурята в София прати в болница шеф от тениса

Тенисът е спорт за всеки. Това е нашата мисия.” - Click and Play

Untitled
Untitled

Александър Николов спечели първото място на регионален турнир по тенис -  Tennis Diana
Александър Николов спечели първото място на регионален турнир по тенис - Tennis Diana

Тенис клуб "Славия-Бомел"

Шампионите Пенкова и Кушев ще защитават титлите си - Topsport.bg

Тенис клуб 18.82

Завършиха квалификациите на Държавното лично първенство на закрито до 14 г.  в Пловдив ᐉ Новини - Tribune.bg
Завършиха квалификациите на Държавното лично първенство на закрито до 14 г. в Пловдив ᐉ Новини - Tribune.bg

Blog | info
Blog | info

Иванов срещу Митев и Иванова срещу Гърневска са финалите на Държавното  първенство до 12 г. в София - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и  Русенска област
Иванов срещу Митев и Иванова срещу Гърневска са финалите на Държавното първенство до 12 г. в София - Rousse.Info - Новини и събития от Русе и Русенска област

Славия-Бомел 9 вече е част от голямото семейство на Click and play - Click  and Play
Славия-Бомел 9 вече е част от голямото семейство на Click and play - Click and Play

СК "Славия Бомел 9" - sportuvai.bg

Тенис кортове Раковски , ТК Славия-Бомел | Sofia

Тенис Клуб Славия / Tennis Club Slavia - Бояна - 3 подсказки(-ок) от  Посетителей: 64
Тенис Клуб Славия / Tennis Club Slavia - Бояна - 3 подсказки(-ок) от Посетителей: 64

Кафтанова и Вълчев шампиони по тенис U18

Рекорден брой участници в турнир по тенис в Елена - Труд

Тенис клубовете с официална молба до Красен Кралев да разреш...

Резултати от осминафиналите на държавното първенство по тенис до 12 г.

ТК “Раковски-Бомел 9” | Sofia | Facebook

Наградиха победителите на двойки в Държавния турнир по тенис в Хасково -  Parvomai.NET
Наградиха победителите на двойки в Държавния турнир по тенис в Хасково - Parvomai.NET

Blog | info
Blog | info

ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТЕНИС НА КОРТ ЗА ДВОЙКИ В ЕЛЕНА | Вестник Борба - областен  всекидневник, Велико Търново
ОТКРИТ ТУРНИР ПО ТЕНИС НА КОРТ ЗА ДВОЙКИ В ЕЛЕНА | Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Актуален списък на тенис кортовете в София | TennisArena.bg - Българският  форум за тенис на корт и ракетни спортове
Актуален списък на тенис кортовете в София | TennisArena.bg - Българският форум за тенис на корт и ракетни спортове